Wyjazdy sportowe

Wyjazdy na mecze piłkarskie

Wspólne kibicowanie to jeden z najlepszych sposobów na integrację. Odwiedziny i indywidualne zwiedzanie najokazalszych stadionów świata, to nie lada gratka dla fanów piki nożnej. Jeśli dołożyć do tego obecność na murawie światowej klasy piłkarskich gwiazd, pokroju Christiano Ronaldo, Leo Messiego, czy Roberta Lewandowskiego, emocje sięgną zenitu! Zadbamy o Was kompleksowo – od biletów na wydarzenie, po luksusowy hotel i starannie wyselekcjonowaną restaurację.

Bez względu na to czy chcecie kibicować Biało-Czerwonym na Stadionie Narodowym czy poczuć niepowtarzalny klimat Santiago Bernabeu, Real Incentive spełni te marzenia z nawiązką.


Formuła 1

Formuła 1 to najbardziej prestiżowe, międzynarodowe wyścigi samochodowe. Dzięki Real Incentive udział w jednym z rajdów może stać się rzeczywistością. To do Was należy decyzja, na którym z torów będziecie oklaskiwali najjaśniejsze gwiazdy tego widowiskowego sportu – zabierzemy Was, gdziekolwiek zechcecie. Zapewnimy komfortowy pobyt oraz atrakcje nieodbiegające od poziomu Formuły 1.

Taki wyjazd z pewnością na długo zapadanie w Waszej pamięci. Będzie znakomicie zwłaszcza że jest wielka szansa iż od sezonu 2018 do F1 powróci najlepszy Polski kierowca wyścigowy – Robert Kubica!


Wyjazdy narciarskie

Aktywna zima? Mówimy jej zdecydowane TAK i oferujemy Wam wyjazdy do najbardziej luksusowych kurortów narciarskich w Europie. Znamy tam każdy stok, dzięki czemu zaplanujemy dla Was niezapomniany wyjazd i zapewnimy cudowne atrakcje. Jazda po lodzie, wyścigi psich zaprzęgów, wspinaczka na lodowe ściany, przejażdżka toboganami – to tylko niektóre z aktywności, które możemy Wam zaproponować. Nasza doświadczona kadra instruktorska wspierana przez takie gwiazdy jak Jagna Marczułajtis-Walczak, Andrzej Bachleda Ciuruś czy Staszek Karpiel Bułecka z pewnością pomoże Wam uatrakcyjnić szkolenie narciarskie i nauczy jeździć jak nikt inny!

Czas spędzony na stoku pozwoli Wam lepiej się poznać i zrelaksować, wychylając twarz do promieni słońca. Po mroźnych szaleństwach, gwarantujemy relaks w rozbudowanym, hotelowym Wellness.


Wyjazdy rowerowe

Ten rodzaj aktywności to idealne rozwiązanie dla grup lubiących aktywny wypoczynek na łonie natury. Specjalnie dla Was przygotujemy trasę przebiegającą przez najpiękniejsze regiony i atrakcje, które spowodują, że z wrażenia zabraknie Wam tchu. Po całym dniu zrelaksujecie się w komfortowym hotelu i naładujecie baterie na kolejny aktywny dzień. Jedyne, co musicie zrobić to wskazać, czy wolicie podróżować po słonecznej Hiszpanii czy w towarzystwie reniferów w Finlandii.

A może najbliżej Wam do słonecznej Italii? Nie ma problemu! Zajmiemy się wszystkim, z dbałością o Wasze bezpieczeństwo i atrakcyjność wyjazdu.


Wyjazdy na turnieje tenisowe

Ta dyscyplina sportu od lat kojarzy się z elegancją i nienagannym strojem, a jeszcze do niedawna uznawana byłą za sport elitarny. Spektakularne widowiska tenisowe przyciągają na trybuny gwiazdy kina, polityków, muzyków i sportowców. Dlaczego nie mielibyście znaleźć się w tym zacnym gronie, także i Wy? Przygotujemy dla Was kompleksowo wyjazd na największe areny tenisowe świata – ze świetnym miejscem i serwisem na miejscu.

Kto wie, może któryś z Was złapie zabłąkaną piłkę Novaka Djokovića?

Gwarancja

Wyjazdy organizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i poszanowania kultur innych krajów. Dbamy o to, aby uczestnicy podróży nie tylko doskonale się bawili, ale najważniejszym priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo.

Doskonale radzimy sobie w nieprzewidzianych sytuacjach, dzięki temu możemy zagwarantować niezapomniany i bezpieczny wyjazd.

Dane kontaktowe

Telefon:+48 694 581 007
Email: info@real-incentive.pl
Website: www.real-incentive.pl

ul. Wynalazek 2/15
02-677 Warszawa

Social media