Wyjazdy sportowe dla firm Warszawa

Sport to jedna z najbardziej emocjonujących metod spędzania wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy dotyczy to prowadzenia aktywności fizycznej, czy też kibicowania podczas zmagań, sport jest niezwykle lubianą rozrywką. Dlaczego zatem nie przenieść go również na płaszczyznę firmową? Real Incentive organizuje sportowe imprezy firmowe w Warszawie, a także wyjazdy na różnego typu wydarzenia związane z fizyczną aktywnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania propozycji dotyczących wyjazdów na indywidualnych warunkach.

Jednym z najważniejszych punktów naszej oferty są wyjazdy na mecze. Umożliwiamy obejrzenie na żywo zmagań w niemal dowolnej lidze lub turnieju świata. Nasi Klienci chętnie wybierają spotkania w ramach największych europejskich lig piłkarskich, jednak bez trudu zorganizujemy również wyjazd na mecze NBA, NHL, turnieje wielkoszlemowe i mistrzowskie, rozgrywki pucharowe czy inne wydarzenia sportowe. Ostateczny cel i wygląd całego wyjazdu zależy od indywidualnych preferencji Klienta, my zaś zajmujemy się profesjonalną realizacją opracowanego planu.

Sportowe imprezy firmowe we Warszawie

Imprezy sportowe to kolejny punkt z naszej oferty. Aktywność fizyczna podejmowana wspólnie przez pracowników firmy będzie miała doskonały wpływ na ich integrację, pozwalając zacieśnić więzi i poznać się od nieco innej strony. Sportowe imprezy firmowe w Warszawie mogą również pomóc w wyłonieniu osoby lidera lub umocnieniu jego pozycji w przedsiębiorstwie. To nie tylko wspólnie spędzony czas wolny i doskonała zabawa, ale przede wszystkim utrwalenie zdobytych już kontaktów, nawiązanie nowych i stworzenie dodatkowych połączeń między pracownikami.

Najlepsze wyjazdy sportowe z Real Incentive

Oprócz wyjazdów na mecze i indywidualnych imprez sportowych organizujemy również wyprawy poświęcone aktywnemu uprawianiu sportu. Naszą specjalnością są wyjazdy sportowe do zimowych kurortów, w których zainteresowani mogą sprawdzić swoje narciarskie umiejętności i wziąć udział w wielu innych rozrywkach na śniegu. Nasi Klienci mieli także szansę na wyjazdy z popularnymi instruktorkami fitness w celu wprowadzenia zmian we własnym stylu życia i poprawienia kondycji. Wydarzenia tego typu pozwalają na doskonałą zabawę w ramach aktywności fizycznej i również są chętnie wybierane przez firmy.