Wyjazdy narciarskie dla firm

Wyjazdy narciarskie od wielu lat nieprzerwanie cieszą się dużą popularnością. Zarówno krajowe, jak i zagraniczne stoki, oblegane są przez miłośników zimowego szaleństwa. Z Real Incentive możecie cieszyć się zimą razem ze współpracownikami, dzięki specjalnie organizowanym narciarskim wyjazdom firmowym. Na uczestników wyprawy czeka wiele atrakcji zarówno w polskich górach, jak i w najlepszych zimowych kurortach zagranicznych.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy wybrać najlepszą lokalizację wyjazdu. Doskonale orientujemy się w wyborze najlepszych europejskich stoków. Organizujemy wyprawy zagraniczne, aby umożliwić Wam przeżycie zimowych przygód na stokach francuskich, włoskich czy szwajcarskich. W ofercie znajdują się również polskie kurorty zimowe. Duży wybór lokalizacji pozwala nam na stworzenie idealnych warunków wyjazdu przy uwzględnieniu wszystkich firmowych preferencji.

Narciarskie wyjazdy firmowe – zimowe szaleństwo z Real Incentive

Zimowy wyjazd na narty to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności lub nauczenia się podstaw jazdy. Narciarskie wyjazdy firmowe mogą jednak być okazją do spędzenia czasu również w nieco inny sposób. Wśród dodatkowych atrakcji, które mogą czekać uczestników naszych wypraw, proponujemy m.in.:

- zjazdy toboganami

- wspinaczkę po lodowej ścianie

- możliwość przejażdżki psim zaprzęgiem

- jazdę samochodami WRC po lodzie

- szeroką ofertę après ski dostępną w zależności od kurortu – imprezy, bary, kluby

Zimowy wypad do kurortu narciarskiego może być doskonałą odskocznią od pracy podczas leniwych chłodnych miesięcy. Narciarskie wyjazdy firmowe niosą za sobą szereg korzyści, które sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie – od poprawienia kontaktów między współpracownikami, aż po naładowanie przez nich baterii przed wyjątkowo wyczerpującym zadaniem. Zapraszamy do skorzystania z oferty Real Incentive i zorganizowania niezapomnianego firmowego wypadu na narty.