Wyjazdy na mecze Real Madryt

Piłka nożna, jako jedna z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych na świecie, w każdej odsłonie przyciąga ogromną liczbę kibiców. Szczególną popularnością cieszą się mecze czołowych drużyn w rankingach. Wiernych fanów piłkarska gorączka opanowuje najczęściej przed telewizorem, jednak coraz bardziej rośnie grono tych, którzy wolą poczuć na żywo atmosferę panującą na największych stadionach europejskich. Organizacją wypadów na mecze zajmuje się nasza agencja incentive – na wyjazdach na mecze Realu Madryt futbolowe emocje z pewnością sięgną zenitu.

Wyjazdy na spotkania w ramach Primera División czy Ligi Mistrzów są wyjątkową gratką dla wielu fanów piłki nożnej. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Gran Derbi, spotkania Realu z odwiecznym rywalem – FC Barcelona. Madryt, określany czasem jako stolica europejskiego futbolu, stanowi z tego powodu jeden z ulubionych celów kibiców. Mecze Realu nie są jedynie zwykłym wydarzeniem sportowym, ale prawdziwym świętem dla fanów futbolu i właśnie ze względu na to cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Wyjazdy na mecze Realu organizowane przez naszą firmę pozwolą wszystkim kibicom cieszyć się wyjątkową atmosferą na stadionie Santiago Bernabéu i dopingować ulubioną drużynę w ich walce o zwycięstwo.

Wyjazdy na mecze Realu z agencją incentive

Wyjazdy na mecze w Madrycie są również okazją do zwiedzenia samego miasta. Estadio Santiago Bernabéu jest z pewnością obiektem najbardziej interesującym kibiców, jednak stolica Hiszpanii ma do zaoferowania znacznie więcej. Fani futbolu, którzy zdecydują się wybrać z nami na wyjazdy na mecze Realu, mają szansę zobaczyć również liczne zabytki i ciekawe miejsca miasta.

Puerta del Sol, Plaza Mayor, Plaza de España, Pałac Kryształowy zlokalizowany w pięknym parku Retiro czy Prado, jedno z najważniejszych muzeów na świecie, to tylko drobna część turystycznych atrakcji Madrytu. Uzupełnieniem wyjazdu będą wyśmienite tradycyjne tapas, doskonałe piwa i wina, a także wyjątkowa atmosfera hiszpańskiego miasta, dzięki czemu wyjazd na długo pozostanie w pamięci uczestników.