Wyjazdy na mecze Chelsea London

Anglicy słyną ze swojego zamiłowania do futbolu. Szczególnie ważnym miejscem na piłkarskiej mapie Europy jest Londyn – miasto będące siedzibą kilku drużyn grających w najwyższej Premier League.

Wyjazd na mecz Chelsea jest wyjątkową okazją dla wszystkich fanów piłki nożnej w wydaniu angielskim. Atmosfera panująca na Stamford Bridge, drugim co do wielkości londyńskim stadionie, potrafi zachwycić nawet najbardziej wymagających kibiców. Mecz Chelsea jest również okazją do ujrzenia na żywo gwiazd Premier League i zagrzewania ich do kolejnego zwycięstwa. Niezwykłe emocje, więź z 40 tysiącami najwierniejszych kibiców i najlepsze piłkarskie widowisko na europejskim poziomie sprawią, że wyjazd będzie dla fanów niezapomnianym wydarzeniem.

Wyjazd na mecz Chelsea – okazja dla fanów futbolu

Wspólny wyjazd zorganizowany przez Real Incentive łączy w sobie kilka elementów. Najważniejszym z nich jest oczywiście sam mecz Chelsea Londyn, lecz w ramach całej wycieczki mamy do zaoferowania dużo więcej. Wyjazd na mecz Chelsea połączony jest ze zwiedzaniem angielskiej stolicy i jej największych zabytków. Szkoda byłoby bowiem znaleźć się w królewskim mieście i nie zobaczyć Pałacu Westminster z jego charakterystycznym Big Benem, oficjalnej siedziby rodziny panującej, czyli Pałacu Buckingham, czy też fascynującej swą mroczną historią Tower of London. Również sam Stamford Bridge, jeden z najciekawszych angielskich stadionów, ma dużo do zaoferowania. Miejsce domowych meczów Chelsea daje zwiedzającym możliwość wejścia do szatni gospodarzy i gości, przejścia tunelem prowadzącym na boisko czy prześledzenia historii The Blues w muzeum poświęconym drużynie. Zwiedzanie stadionu organizowane jest przez zapalonych kibiców Chelsea, którzy chętnie podzielą się z gośćmi mniej znanymi ciekawostkami na temat ukochanej drużyny.

Wypad do Londynu nie może obyć się bez… wizyty w pubie. Niezależnie od tego, czy uczestnicy wyjazdu na mecz Chelsea będą mogli świętować zwycięstwo swojej drużyny, czy też pocieszać się po porażce, zapraszamy na zorganizowany wypad do Londynu, dzięki któremu będziecie mogli na własnej skórze poczuć wyjątkową piłkarską atmosferę Premier League.