Wyjazdy na mecze FC Barcelona

FC Barcelona to jedna z drużyn, które cieszą się największą popularnością wśród kibiców europejskich. Ich mecze rozgrywane są przy wypełnionych w większości trybunach, co – przy maksymalnej pojemności Camp Nou wynoszącej blisko 100 tysięcy miejsc – daje im co sezon wysoką pozycję w rankingu ustawiającym europejskie drużyny pod względem średniej liczby publiczności. Wyjazdy na mecze FC Barcelony to zatem wyjątkowa okazja dla kibiców, z tej opcji skorzystać mogą również nasi Klienci. Wybierz się z nami i poczuj niezwykłą piłkarską atmosferę panującą na jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych stadionów świata.

Choć sam mecz Dumy Katalonii jest główną atrakcją wyjazdu, piłkarscy fani z pewnością ucieszą się także z możliwości zwiedzenia stadionu ulubionej drużyny. W ramach wycieczki kibice mogą poczuć się jak Leo Messi, przechodząc na murawę tunelem dla zawodników, zapoznać się z historią klubu w muzeum poświęconym Barçy czy zobaczyć na własne oczy najbardziej prestiżowe nagrody zdobyte przez drużynę. Wyjazdy na mecze Barcelony ze wszystkimi dodatkowymi atrakcjami mogą być zatem wyjątkowym przeżyciem, które będzie emocjonować jego uczestników jeszcze przez długi czas.

Real Incentive – zorganizowane wyjazdy na mecze FC Barcelony

Podczas wyjazdu zorganizowanego przez naszą firmę zapewniamy noclegi w hotelach o określonym wcześniej standardzie oraz zwiedzanie miasta. Stolica Katalonii ma w tym zakresie bardzo dużo do zaoferowania, wyjazdy na mecze Barcelony można zatem połączyć z poznawaniem nowych miejsc. Miasto fascynuje turystów niezwykłymi przykładami architektury charakterystycznej dla Półwyspu Iberyjskiego.

Godne zobaczenia są m.in.: Plaça d’Espanya, Pałac Królewski, Sagrada Família – jeden z najwyższych kościołów świata – czy Barri Gòtic, średniowieczna dzielnica Barcelony. Choć to jedynie część zabytków, które miasto ma do zaoferowania, będzie to znakomite uzupełnienie wyjazdu na mecz. Do tego tradycyjne tapas oraz hiszpańskie wina i piwa – gwarantujemy, że wypad na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.