Wyjazdy na mecze Arsenalu

Anglicy to naród słynący z uwielbienia dla futbolu i doskonałych piłkarzy. Jednym z najistotniejszych miejsc na piłkarskiej mapie Europy jest Londyn, w którym swą siedzibę ma kilka drużyn na co dzień grających w Premier League. Wśród najbardziej utytułowanych angielskich klubów znajduje się Arsenal, czyli wielokrotny mistrz kraju i zdobywca Pucharu Anglii. Zapraszamy na wspólny wyjazd na mecz Arsenalu, który pozwoli uczestnikom poczuć wyjątkowe piłkarskie emocje na Emirates Stadium, jednym z największych stadionów w Premier League.

Mecz Arsenalu to świetna okazja, aby na żywo zobaczyć największe gwiazdy Premier League i dać się opanować futbolowej gorączce w najlepszym angielskim wydaniu. Dołączenie do grupy najwierniejszych kibiców Kanonierów pozwoli spojrzeć na piłkę nożną z nieco innej strony i poczuć się choć przez chwilę jak rodowity Anglik, którego największą miłością jest ukochany klub.

Wyjazd na mecz Arsenalu z Real Incentive

Podczas zorganizowanego przez nas wyjazdu do Londynu największą atrakcją jest oczywiście mecz, jednak w rzeczywistości mamy do zaoferowania znacznie więcej. Zapewniamy noclegi o wysokim standardzie. Wyjazd na mecz Arsenalu umożliwia również zwiedzenie jednej z najważniejszych stolic Europy. Pałac Buckingham, Pałac Westminster z najbardziej rozpoznawalnym zegarem świata czy mroczna i niesamowita Tower of London – najciekawsze zabytki londyńskie są teraz na wyciągnięcie ręki. Do zwiedzania udostępniony jest również Emirates Stadium. Uczestnicy wyjazdu mają szansę wejść do szatni gospodarzy i gości, prześledzić historię klubu w lokalnym muzeum czy nawet poczuć się jak np. Peter Cech i przejść tunelem dla zawodników na boisko. To niezwykła okazja, aby poznać ulubioną drużynę od nieco innej niż zwykle strony.

Anglia to nie tylko piłka nożna i zabytki, ale również… puby, czyli jeden z najbardziej lubianych elementów kultury. Wyjazd na mecz Arsenalu jest doskonałą okazją, aby zapoznać się z atrakcjami tego typu. Niezależnie od tego, czy uczestnicy wypadu będą mogli świętować zwycięstwo, czy też pocieszać się po porażce, z pewnością wieczór spędzony w pubie będzie stanowić ciekawe urozmaicenie całej wycieczki.