Wyjazdy na mecze dla firm Warszawa

Pomysłów na wspólne wyjazdy firmowe jest mnóstwo. Nasza agencja Real Incentive ma doświadczenie w organizacji wycieczek zagranicznych, wypraw przygodowych czy innego typu wyjazdów incentive. Chcemy Wam zaproponować również wyjazdy na mecze, które pozwolą uczestnikom dać się opanować futbolowej gorączce i na własnej skórze poczuć emocje panujące na największych stadionach Europy i Świata.

Zorganizowane wyjazdy na mecz dla firm z Warszawy

Organizowane przez nas wyjazdy na najważniejsze sportowe wydarzenia są dokładnie zaplanowane i przystosowane do indywidualnych preferencji Klienta. W ramach specjalnie przygotowanych firmowych wyjazdów na mecze zapewniamy noclegi w hotelach o wysokim standardzie, posiłki w specjalnie wyselekcjonowanych restauracjach, gry miejskie, segwaye i wiele innych aktywności które są dostępne w miejscu do którego jedziemy. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek tego typu, co pozwala nam na przygotowanie profesjonalnej oferty odpowiadającej Waszym wymaganiom. Wspólny firmowy wyjazd może dzięki temu przynieść jedynie korzyści, takie jak poprawienie kontaktów między współpracownikami czy zmotywowanie do dalszego wykonywania obowiązków. To również doskonała forma nagrodzenia za dotychczasowe osiągnięcia i wytężoną pracę oraz szansa na poznanie nowych interesujących miejsc na całym świecie.

Firmowe wyjazdy na mecze – najlepsza oferta!

Zapraszamy do skorzystania z oferty wyjazdów na najważniejsze mecze europejskich lig piłkarskich oraz inne wydarzenia sportowe takie jak Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, siatkowej, Mistrzostwa Europy czy spotkania eliminacyjne w których mierzy się Reprezentacja Polski w piłce nożnej. Nasza oferta wyjazdów na mecze dla firm z Warszawy nie obejmuje jedynie futbolu, ale również inne dyscypliny sportu. Szczegóły wypadu ustalane są z Klientem indywidualnie i to od jego preferencji zależy cel podróży oraz ostateczny wygląd całego wyjazdu. W przeszłości organizowaliśmy już wyjazdy sportowe na różne wydarzenia, zaczynając od poszczególnych spotkań w najważniejszych ligach europejskich, przez mecze turniejowe Wielkiego Szlema, aż po zmagania reprezentacji Polski na arenie międzynarodowej. Z nami Twoja firma będzie mogła dopingować ulubionych sportowców walczących o zwycięstwo i osobiście przeżywać emocje na najważniejszych wydarzeniach w wielu dyscyplinach.

ArsenalFC BarcelonaChelsea LondonReal Madryt