Seszele

Seszele to wyspy położone na Oceanie Indyjskim, ok. 1600 km od wybrzeży Afryki, na północny wschód od Madagaskaru. Seszele stanowią grupę 115 wysp pochodzenia wulkanicznego i koralowego, z tego tylko 33 wyspy są zamieszkane. 33 wyspy wulkaniczne zbudowane z zasadowych skał wulkanicznych są większe, niż wyspy koralowe które tworzą pozostałą część wysp i charakteryzują się terenem wyrównanym. Z wysp koralowych można wymienić Amiranty, Farquhar i Aldabra. Atole koralowe nie są najczęściej zamieszkane. Dwa główne archipelagi kraju to Wyspy Wewnętrzne i Wyspy Zewnętrzne. Największa z wysp to Mahé (144 km²) i na niej znajduje się stolica kraju Victoria oraz zamieszkuje na niej ponad 80% ludności. Pozostałe większe wyspy to Praslin, Silhouette i La Digue. Wyspy Seszeli można podzielić na dwa rodzaje ze względu za budowę i pochodzenie. Długość linii brzegowej wynosi 491 km.

Seszele

Seszele

Czerwiec 2014

30Więcej zdjęć?

Aby obejrzeć więcej zdjęć z wyjazdów zapraszamy na nasz Instagram.

Gwarancja

Wyjazdy organizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i poszanowania kultur innych krajów. Dbamy o to, aby uczestnicy podróży nie tylko doskonale się bawili, ale najważniejszym priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo.

Doskonale radzimy sobie w nieprzewidzianych sytuacjach, dzięki temu możemy zagwarantować niezapomniany i bezpieczny wyjazd.

Dane kontaktowe

Telefon:+48 694 581 007
Email: info@real-incentive.pl
Website: www.real-incentive.pl

ul. Wynalazek 2/15
02-677 Warszawa

Social media