Wyspy Kanaryjskie

Leżą na Oceanie Atlantyckim i należą do terytorium Hiszpanii. To wymarzone miejsce dla wielbicieli przyrody, wędrówek po górach i pięknych, wulkanicznych plaż. Temperatury są umiarkowane co sprawia, że nie panują tu męczące upały, a wiejące na plażach wiatry sprzyjają uprawianiu sportów wodnych. Bogata oferta hotelowa zaspokoi wymagania najbardziej wybrednych turystów. Na wyspach plaże są pochodzenia wulkanicznego, zewsząd otoczone deptakami i palmowymi ogrodami. Przy deptakach zwykle usytuowane są kluby, dyskoteki, tawerny czy kawiarnie. W nowoczesnych kurortach skorzystamy z wielu atrakcji. Wystarczy tu wymienić rewelacyjne parki wodno - rekreacyjne czy kompleksy rozrywkowe oraz różnorodne, niepowtarzalne zabytki.

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie

Wrzesień 2017

45Więcej zdjęć?

Aby obejrzeć więcej zdjęć z wyjazdów zapraszamy na nasz Instagram.

Gwarancja

Wyjazdy organizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i poszanowania kultur innych krajów. Dbamy o to, aby uczestnicy podróży nie tylko doskonale się bawili, ale najważniejszym priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo.

Doskonale radzimy sobie w nieprzewidzianych sytuacjach, dzięki temu możemy zagwarantować niezapomniany i bezpieczny wyjazd.

Dane kontaktowe

Telefon:+48 694 581 007
Email: info@real-incentive.pl
Website: www.real-incentive.pl

ul. Wynalazek 2/15
02-677 Warszawa

Social media