Izrael

Izrael to kraj wyjątkowy. To jednocześnie jedno z najmłodszych i jedno z najstarszych państw na świecie. Przez prawie trzy tysiące lat historii Izrael raz był silnym, dyktującym warunki w regionie krajem, raz przechodził z rąk do rąk - długi czas nie było go nawet na mapie świata. Ale dzięki temu dzisiejszy Izrael, zachwycający krańcowo różnymi fenomenami przyrody, zabytkami wielu kultur i działalności człowieka z przeszło kilku tysięcy lat oraz podwalinami współczesnej cywilizacji przyciąga rzesze turystów. I pielgrzymów, bo to Ziemia Święta judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. To Ziemia Obiecana dla milionów Żydów, to tu urodził się Jezus i to stąd Mahomet wyruszył na Al. Burak`u - uskrzydlonym koniu o twarzy kobiety, w drogę do Nieba, gdzie zostały mu ujawnione wszystkie przekazania islamu. Mimo konfliktów i toczonych wojen jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów krajów świata.

Izrael

Izrael

Czerwiec 2017

25Więcej zdjęć?

Aby obejrzeć więcej zdjęć z wyjazdów zapraszamy na nasz Instagram.

Gwarancja

Wyjazdy organizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i poszanowania kultur innych krajów. Dbamy o to, aby uczestnicy podróży nie tylko doskonale się bawili, ale najważniejszym priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo.

Doskonale radzimy sobie w nieprzewidzianych sytuacjach, dzięki temu możemy zagwarantować niezapomniany i bezpieczny wyjazd.

Dane kontaktowe

Telefon:+48 694 581 007
Email: info@real-incentive.pl
Website: www.real-incentive.pl

ul. Wynalazek 2/15
02-677 Warszawa

Social media